F&F

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Tesco

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rony

2013. március 3.

Nos ezt tévesen töltöttem fel. Egészen a mai napig tévhitben éltem. Ez egy szemöldökceruza.
Pont a minap akartam lepontozni a pigmentáltsága miatt, hogy nem fog a vízvonalra, és nagyon kemény. :)
Aztán gondoltam mielőtt kidobom, megpróbálom a szemöldökömre. Nagyon szép pigmentált volt, könnyen kenhető. Akkor néztem hogy az van ráírva, hogy brow pencil.
Nos így már mindjárt más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Nos így már mindjárt más. :)