F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   Tesco

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Habchók

2013. május 16.

Ahhoz képest, hogy F&F termékről van szó, egész jó. Nem ragacsozza össze a szempillákat, és drámai hatást sem kelt a használata. Viszont nem kenődik, nem pereg le, ami azért még egy minőségibbnek mondható Oriflame WonderLash-nél bizony elő szokott fordulni. Féláron éri meg a legjobban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Rony

2013. január 19.

Egész korrekt szempillaspirál. Szilikon keféje van, ami szépen szétválasztja a szempillákat. Inkább csak hosszabbít, mint dúsít.
Nekem black plum színben van meg, ami egy sötétlila szín, de ez a sötét szempilláimon nem feltűnő.
Nap végére sem kenődik el, nem pereg le a szem alá.
Féláron jutottam hozzá.
Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Nap végére sem kenődik el, nem pereg le a szem alá.
Féláron jutottam hozzá.
Elégedett vagyok vele.