Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, szupermarketek, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildko13, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   drogériák, szupermarketek, hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Fa Invisible Sensitive izzadásgátló deospray elszíneződés elleni technológiával a hosszantartó gyengéd deo védelemért. Érzékeny bőrre alkalmas. Tiszta, friss illat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Kellemes illatú termék, viszonylag gyorsan felszívódik, ám hajlamos megfogni a ruhát. Nem mondom, hogy 100%-os az izzadásgátló hatása, viszont egy hűvösebb, nyugisabb napon tökéletes szolgálatot nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

fokyandi

2019. július 2.

Finom, gyengéd illata van, nekem abszolút jól teljesít ebben a hőségben. Nem ragad, nem hagy foltot és nem vagyok büdös estére sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

a.muse.d

2018. február 7.

Pár napja használom, és egyelőre semmi kifogásom ellene. Foltot tényleg nem hagy, az illata kellemes, és nem tolakodó, és bár a tartósságát majd nagyobb melegben tudnám jobban megítélni, a hasonló Niveához képest jól teljesít, jóval olcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

sabell

2017. augusztus 8.

Nekem jól teljesít és az illata is finom! Sok deo már ott elbukik nálam, hogy nem tetszik az illatuk... Ár/érték arányban is szuper. Hozzátenném, hogy ebben a brutális 40 fokban lett tesztelve és abszolút meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ildko13

2017. május 20.

Ahhoz képest, hogy izzadásgátló, abszolút nem gátolja az izzadást (bár én amúgy is eléggé izzadékony vagyok, szóval nem számítottam megváltásra), de még csak a kellemetlen szagok elfedésében vagy megelőzésében sem túl jó, bár, ha csak erre adnám a véleményt, akkor egy 3-4 csillagot kapna. Amiért 1 csillag lett a végső értékelés az amiatt van, hogy sem a "nem hagy foltot" (de, hagy foltot), sem a "gyengéd deo védelem" nem igaz, legalábbis esetemben. Már lassan 15 éve használok különböző dezodorokat, de ilyet én még nem tapasztaltam. Amikor elkezdtem izzadni, a hónaljam sötét vörösre színeződött és úgy égett, hogy azonnal le kellett mosnom a terméket. Lehet, hogy csak én vagyok túlérzékeny, bár eddig egy termékkel sem volt ilyen problémám. Mindenesetre senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.