Fa

Ár:   630 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: vanda202, Módosítva: 2017. április 11.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Fedezze fel a Fa Mystic Moments deospray csábító illatát! A borbarát formula hosszantartó védelmet biztosít testszag ellen.

pirospipacsocska

2019. július 10.

Az az igazság,hogy én a hónaljamra a jól bevált Borotalco Original golyós deót használom.De mivel a nyakamnál hajlamos vagyok az izzadásra,ezt a Fa dezodort emeltem le a polcról,hogy illatosításra (testpermetként)használjam. 😁Hát mit is mondjak,az illata kissé erős virágos,kissé mű...Pár óráig érzem csak a nyakamon,a pólómon.Szóval illatosításra elmegy éppen,de újravenni tuti nem fogom.Eddig nem hagyott foltot a pólójaimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

technodiva

2018. november 5.

Csodás az illata, de sajnos egyáltalán nem látja el izzadásgátló funkcióját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Csodás az illata, de sajnos egyáltalán nem látja el izzadásgátló funkcióját.

mk17

2018. július 26.

Pár napja vettem, leginkább azért, mert alumíniummentes (csak ilyet használok). Nekem nagyon tetszik, erős, és finom az illata. Izzadás ellen nyilván nem véd, de az alumíniummentes dezodorok nem is arra valók. Szerintem ki fogom próbálni a többi illatot is, bár nekem ez is nagyon bejön. Eddig a Balea alumíniummentes deo-kat használtam, de ennek szerintem sokkal tartósabb az illata. Frissnek érzem magam egész nap. Egyenlőre 4*, de lehet, hogy visszatérek felülvizsgálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

javi

2018. május 27.

Nekem ez van ami a képen van, de én sehol nem találom a csomagoláson hogy shea vaj lenne benne. Mindegy, a véleményem erre a kis tündéres csomagolásúra szól.
Az illata nem a kedvencem, de nem is rossz. A teljesítményét egy 4-esre értékelném, kb. fél napig kitart. Pluszt jelent, hogy nincs benne alumínium só.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

melissared

2017. október 21.

Elég erőteljes az illata, szinte már túl erős. A hatása nem az igazi, 2-3 órán belül ugy érzem mintha nem is lenne rajtam dezodor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Jelizz

2017. május 11.

Az illata nem rossz ekeg eros fuszeres-viragos illat. Hamar elillan. Sajnos nem segitett . Az egyetlen fa spray illat amit imadok az a,Pink passion. De ez nem 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.