Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes. 24 órás védelem, extra erős izzadásgátlás.

Hecate

2019. október 23.

Már nem kapható, de jól emlékszem rá. Bevallom kezdetben lükeségnek tartottam, hogy "Rizs, mint dezodor?!" Aztán ajándékba kaptam és megszerettem, végül már szívesen került a kosaramba. Sajnos az izzadásgátló hatása semmit se ért (ezért -1*), mégis szívesen használtam, mert imádtam az illatát. Természetes, üde, harmonikus és friss volt, mint egy érzéki zuhany a dzsungelben. Olyannyira tiszta, kellemes, megragadó volt, hogy férfi orvos kórházban is megdicsérte, pedig egy olyan helyen vannak ám kellemetlen illatok, meg a doktor úr maga mondta ő nem szokott női illatokat dicsérni, de ez felüdülés volt neki. Meg kellett mondanom mit használok, mert a feleségének is akart venni ilyet. :)

Ha újra lenne nosztalgiából szerintem újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Ha újra lenne nosztalgiából szerintem újra venném.

candy28

2019. október 1.

Nagyon szerettem.Emlékszem egy drága illatszerboltba még lehetett kapni, eljártam oda is drágábban megvenni. Anno amikor még piacon volt, elég sok dezodorban volt alkohol ami csípte a hónaljamat. Ebben nem volt alkohol és nem is bántotta az érzékeny hónaljamat. Az illata, na az fenséges volt. Azóta sem találtam ehhez foghatót. Jó lenne, ha visszahoznák lehetőleg alumínium só mentesbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

googles

2019. augusztus 28.

Ez jo kiadas volt a Fa dezodor torteneteben. Kellemes illata is volt es hatasos is volt. Valoban kar, hogy mar nem gyartjak. Mindig ritkasag a zoldebb illatu dezodor, a legtobb viragos es puderes, alig talalok elviselhetot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 28.

citronella

2015. április 2.

Nagyon szerettem ezt a deot,nekem nagyon bevált és az illata is kellemes volt. Mostanában már sehol nem látom,kár érte,ha kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Pinky

2013. április 11.

izzadás ellen hatástalan. az illata finom, hosszan is tart, de a ruhán foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

aniko_farago

2013. április 1.

nagyon jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

nagyon jó az illata

janush

2013. január 7.

A legeslegeslegjobb Fa , szuper illattal, elfogadható izzadásgátlással ( a többinél szinte egyáltalán nem tapasztaltam, hogy betöltötte volna izzadásgátló szerepét).
Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Én nagyon szeretem.

jampiangel

2012. október 27.

Elhasználtam egy flakonnal, van egy majdnem egész flakon még de sajnos az illata nagyon megutáltatta magát velem.:( A ruháimba is beleivódott, sárgás lett tőle a pólók hónalja, a mosás sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

missrenny

2012. szeptember 17.

Nekem a fa deók közül ez a kedvencem ,régóta ezt használom,az illata kellemes,nem túl erős és hatásos is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

winnie

2012. augusztus 16.

Pár éve ajándékba kaptam egy tucat mintát, sőt annál jóval többet,szóval hosszú ideig tartott elhasználni. Én nagyon szerettem az illatát, többen megkérdezték, hogy mivel vagyok befújva. Tartós volt és nem hagyott foltot. Sokat elajándékoztam belőle, a végére meguntam,de maximálisan jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.