Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anett0707, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

Fedezze fel a hosszantartó deo védelmet a Fa Sport Double Power Sporty Fresh izzadásgátló roll-onal! Extra erős védelmet biztosít izzadás és testszag ellen.

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

habeer

2019. november 26.

Az egyetlen deo, amitől nem vakarózom, nem vagyok rá allergiás, kellemes, visszafogott az illata és egész napi hatást biztost. Nem izzadok tőle, nem hagy nyomot. Számomra az egyetlen, ami hosszan tartó használat után is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

AdaBeller88

2019. március 27.

Télen ezt, nyáron a 92 órás verzióját használom. Stressz izzadásom van, nyáron pluszban ömlik rólam a víz. Nyilván 100%-ig ezek sem oldják meg, de sokkal kevésbé szakad rólam a víz, a többi verzióval ellentétben. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

d.anett89

2019. január 29.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel,illetve a többi FA spray-vel és deoval. Nekem sokáig tartanak.Nem irritálja a böröm, és hál istennek erre végre nem vagyok allergiás, mig a Niveára, DAVE-ra igen. Az illata is kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

poldibarb

2018. augusztus 26.

Nagyon imadom ezt a dezodort. Nagyon izzadekony vagyok es nehez tenyleg hatasos dezodort talalni ami szabalyozza az izzadast, nem leszek budos, nem szinezi be a ruhaimat, hamar megszarad. Ez a dezodor mindegyiknek eleget tett es meg alkohol mentes, gyenged a borhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Dinus95

2018. április 7.

Ajándékba kaptam tusfürdőjével együtt. Télen elhasználtam, az illata nagyon tetszett, de szerintem nyáron a nagy melegben nem elegendő a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Már harmadik alkalommal vettem meg, és valószínűleg már ez is marad a kedvencem. :)
Nagyon jó ez a teljesen hagyományos kialakítás, isteni az illata és nekem nagyon tartós.
Reggel bekenem magam vele, és egész nap magammal hordom, de szinte sosem kell napközben használnom, és este is érzem még egy kicsit az illatát. :)
Azt nem mondom, hogy izzadásgátló, bár én tavasz közepétől használom, így ezekben az időszakokban az izzadást nem tudtam elkerülni, de a szag viszont tényleg nagyon hosszú távú. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Magneto

2017. augusztus 12.

Ajándékba kaptam, jó az illata, őrült melegben úgysem számít milyen terméket használok, az izzadástól nem óv meg semmi, de az illatát megtartja és elfedi a sajátomat szóval renden van. A kiszerelését nem szeretem, nagyon nehéz nem utazóbarát. :) Nem fogom újravásárolni. Amúgy zavar, hogy nincs feltüntetve a csomagoláson az INCIje, megengedheti ezt a gyártó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Bippinke

2017. június 21.

Azért adok neki 3 csillagot, mert finom az illata és nem hagy foltot. De sajnos mint dezodor nem sokat ér. Naponta többször kell kennem, hogy ne legyek büdös :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nicolett022

2017. június 18.

Nem hagy foltot a ruhán, az illata kellemes és ez tényleg kibír egy egész napot. Bár találtam ennél jobb deot is, ha valahol akciósan látok mindig megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

panneszka

2016. július 11.

Bírja a strapát, nincs erős illata, nem színezi be a ruháimat különösebb gond nincs vele, de szerintem van tőle jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.