Faberlic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

A modern Kleopátra illata, gyengéd és csábító. Az uralkodó jázmin aroma felébreszti az érzékiséget, felszabadítja a fantáziát, megajándékoz a luxus érzésével és megszünteti a fáradtságot.

Ár: 1600 Ft , Eladó: Linni
Állapot: A képen látható mennyiség, 50 ml-ből, Helyszín: Kerepes, fizetés: Fox, személyesen Móricznál

Alice83

2013. február 27.

Úristen itt látni..annyi emlék rohan meg..huh...eszméletlenül finom keleties illat, igazi vérforraló nőknek való..annyira hiányzik már nem is lehet kapni, még hasonlóval sem találkoztam mint ez...eredeti karakán jázminos illat, tényleg modern Kleopátráknak lett kitalálva.. sajnos még a drágábbak közt sem találni hozzá hasonlót annyira eltér a mainstreamtől..őrizgetem az utolsó cseppeket még emlékek végett, használni már nem merem nehogy elfogyjon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Xinezia

2013. február 17.

Nagyon régóta nem jutottam hozzá, pedig imádom. Annyira jó illata van, hogy az már fáj, csábító, szenvedélyes, vakmerő. Nyári éjszakákon egyszerűen lehengerlő. Hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.