Fabulaszappan

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   190 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wehler, Módosítva: 2015. szeptember 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulaszappan Fekete szappanba az ápoló növényi vajak és olajok mellett olyan természetes csodaszereket válogattunk össze, melyek egymás hatását erősítve nyújtanak segítséget a zsíros, aknés, pattanásos bőr kezelésében: ilyen az aktív szén, a hévízi iszap és a teafaolaj. Az aktív növényi szén erős mélytisztító és méregtelenítő hatással bír, magához vonzza és megköti a különféle szennyeződéseket, méreganyagokat egészen a pórusok mélyéről, eltávolítja a felesleges faggyút. A hévízi iszap, ez az ásványi anyagokban rendkívül gazdag hazai különlegesség kiváló gyulladáscsökkentő és sebgyógyító, mélytisztító, enyhe bőrradír és remek regeneráló. A 100% tisztaságú teafa illóolaj fertőtlenítő hatású (baktérium-, vírus- és gombaölő), bőrgyógyító és hámosító. Ez a három hatóanyag együtt teszi a Fekete szappant a problémás bőrrel küzdők kedvencévé, és csodás, hatékony arctisztítóvá.

Helene

2018. március 26.

Update 2018. március 26

Öt elhasznált szappan után sajnos besokallt a bőröm. Kiszáradt, kipirosodott és viszketett. Így sajnos meg kellett válnom tőle. Pedig a zsírosodást nagyon szépen megszüntette és pattanások is alig volt egy-kettő.. Kár érte, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Most hogy visszaállítsam az arcbőröm állapotát a Fabulaszappan baba natur szappanját használom. Remélem azzal sikerül megszüntetni azt a kárt, amit ez a szappan okozott. :(

2017. október 12

Én egy gyógynövényboltban találtam rá. Én 1050 -ft-ért vettem meg. Már elhasználtam egyet ebből így tudok véleményt írni. Reggel és este használom. Használat közben egyáltalán nem irritál, szépen lemattítja az arcom és utána úgy érzem felfrissül. Mióta bevontam az arcápolási rutinba kevesebb pattanás és mitesszer van az arcomon és ami a lényeg, hogy végre egy szappan ami nem szárítja ki az arcbőrömet :) Mióta használom sokkal szebb lett a bőröm, és már be is szereztem a második szappant ebből. Úgy döntöttem hogy maradok ennél addig, amíg az arcbőröm be nem sokall rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Update 2018. március 26

2017. október 12

pcksz

2017. április 3.

Enyhén pattis arcbőrre használom, elégedett vagyok vele teljesen. Talán az iszap miatt elég gyorsan maszkká alakul az arcon a szappanhab/szappankrém, és egy picit (szinte jólesően) csíp , miközben hat. Az eredmény pár használat után látható volt: sokkal simább lett az arcbőröm, eltűntek a gyulladások és mitesszerek, puha és matt lett az arcom tőle, szóval szuper. Az ára megegyezik egy normálisabb arcradíréval, az illata szerintem teljesen vállalható, összességében szerintem megéri használni, mert tényleg szinte csodaszer.
Viszont a kiszerelése és az ára már nem azonos az itt leírtakkal: most a 90 grammos feketeszappan 1200 forintba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter