Fabulaszappan

Ár:   780 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Voki, Módosítva: 2017. december 31.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Natúr ajakápolónkhoz mesésen csokillatú, finomítatlan kakaóvajat, mandulaolajat, kókuszolajat és olívaolajat használtunk fel. A méhviasz segít, hogy az ajakápoló még nyáron is szilárd maradjon a tégelyben, és hogy minél tovább az ajkadon maradhasson. A hozzáadott E-vitamin pedig már csak hab a tortán! A legszárazabb, legcserepesebb ajkakat is egészségessé és puhává varázsolja! Hozzáadott szín- és illatanyagot nem tartalmaz."

pcksz

2017. december 6.

nagyon tartós, jól hidratál, szuper az illata. szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

nagyon tartós, jól hidratál, szuper az illata. szeretem :)

Voki

2017. november 7.

Nem sok itthon kapható ajakápoló termékről tudom elmondani, hogy használna, de ez kiemelkedően jó. Még az én ekzémás, extra cserepes ajkaimon is segít, illetve rá szoktam kenni az arcom hámló foltjaira is és azokra is elég jó hatással van.
A csomagolás nagyon aranyos és jó sokáig elég is ez a 15ml, viszont az kár, hogy stick kiszerelésben nem kapható, mert én ezeket a "belenyúlkálós", tégelyes verziókat annyira nem szeretem, de ezért nem vonnék le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.