Fabulaszappan

Ár:   1025 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyen felszívódik, nagyszerű visszazsírozó hatással bír, megakadályozva a bőr kiszáradását. Hidratáló hatása révén enyhíti a bőrszárazságot és az ekcéma tüneteit.

Eple

2017. október 22.

Több fabulaszappanos terméket is használok.Ezt az arcomra szoktam használni, nagyon jól hidratál és jó sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter