Fabulissimo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

hagicica20

2013. április 15.

A tökéletes Apa-illat. :)
22-23 éve a szüleim egyik szegedi útja után fedeztem fel ezt az illatot otthon. Vagyis inkább Apukámon. Kicsi voltam és mint minden gyerek én is követtem Apukámat mindenhova, h nézzem mit és hogyan csinál. Persze azt is gyermeki ámulattal néztem amint az éles borotvapengével eltávolítja azt a szúrós szőrt, amit annyira nem szerettem amikor puszit adott. De minden szombati borotválkozás után ezt paskolta az arcára és ilyen illatozó és síma arccal adott puszit amikor elindult ünnepélyes öltözékbe az esküvőkre zenélni. És ez az illat, ezek a képek annyira belém ivódtak, h egy szippantás ebből az illatból (mert még mindig van fél üveggel :)))) és máris visszarepülök huszonpár évet. :)) Emlékszem annyira szerettem ezt érezni Apukámon, h mindig a nyakába csimpaszkodtam mikor hazaért vasárnap reggel a lakodalmakból. Mert még akkor is érezni lehetett rajta. Szóval tartós és minőségi termék volt. A mai piaci trendnek is megfelelne-markáns, férfias, olyan igazi nőcsábító illat!
Van egy kis sztorim is vele kapcsolatban. Szüleim épp a házépítés befejezésénél tartottak. A falakra felkerült a fa borítás azaz a lambéria és azokat lefestették páclével, aminek zárt helyiségben szörnyű szaga van. Én a lakásban felejtettem a kedvenc alvós-macimat, ami jól teleszívta magát a páclé szagával. Hogy eltüntessem nem volt mit tenni, levettem a fürdőszoba szekrényből a fabulissimót és jól meglocsoltam vele a macimat. Anyukám csak az esti jóéjtpuszinál vette észre, h mit tettem. De szerencsére nem haragudott meg rám.
Igazán sajnálom, h nem gyártják. De gondolom lenne rá igény.
Tényleg igaz, h a parfümöknek emlékidéző és hangulatteremtő hatalma van! Gyönyörű alkotás volt...

Volt szerencsém a krémeket is kipróbálni és tényleg nagyon jók voltak. Emlékszem még arra is, hogy Anyukámnak mindig nagyon puha és finom volt az arca a Fabulissimo krém használata után. Igényes tégelye volt. Vastag minőségi üveg, ezüstös fedéllel. Benne finom illatú fehér arckrém.
... nosztalgia a javából. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

A tökéletes Apa-illat. :)
Igazán sajnálom, h nem gyártják. De gondolom lenne rá igény.

... nosztalgia a javából. :)

bandita

2013. április 15.

Amikor kislány voltam, mindig arra vágytam, hogy egyszer majd NAGY legyek, szép, és Fabulissimo-t használhassak. Sajnos, nem adatott meg, hogy bőrömön kipróbáljam őket, de a korabeli reklámokból jól ismertem a márkát és ezt a különleges termékcsaládot.
Ugye nem haragszik meg most senki, amiért csillagozok terméktapasztalat nélkül? Ja, és ráadásul nőként egy férfikozmetikumnál... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

sziszoka

2013. április 15.

Apunak nem is tudom hány évig volt a polcon. :-) Illatára már nem emlékszem sajnos.Ismerősünk a Fabulon gyárban dolgozott régen,nagyon sok termék egyenesen a gyártótól került hozzánk. :-)))Retro 5 *.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.