Faith In Nature

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: viktorialokos, Módosítva: 2013. május 14.

Kategória:   Szappanok

Antibakteriális folyékony kézmosó kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes. A bio aloe vera gyulladásgátló, segíti a bőr regenerációját és antibakteriális hatással rendelkezik. A teafaolaj az egyik leghatékonyabb természetes fertőtlenítő, vírus- és gombaölő. A kézmosó más illóolajokat is tartalmaz, amik védik, táplálják a bőrt, illetve megvédik a kiszáradástól.

nagyn9a

2013. július 8.

Nekem Faith in Nature gránátalmás folyékony szappanom van,de nem vagyok vele elégedett. Nagyon szárítja a kézbőrömet. Megmosom vele a kezem , s érzem,hogy utána hidratálni kell. Még egyszer ilyet nem vennék. Sőt ammonium laureth sulfate van benne, ami elvileg vegetable origin, tehát növényből nyerik. Ám az egyik hatóanyag szakértő blogján olvastam,hogy ilyen formában is káros ez a kémiai anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 8.