Faith In Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. április 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Normál vagy zsíros hajra

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes. A neem fa leveléből készült kivonat regenerálja a hajat és a fejbőrt és erős antibakteriális, fertőtlenítő hatással rendelkezik. A Faith in Nature kondicionálóhoz használt neem falevél egy ghánai faluból származik, ahol a neem fát nem permetezik. A falu megélhetését a neem faállomány gondozása biztosítja. A propolisz erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést, regenerálja a bőrt és serkenti a hajnövekedést. A narancsból illetve a narancsfa hajtásaiból kinyert olajjal, mandarinolajjal, fahéjolajjal és kubebabors olajjal a kondicionáló távol tartja a kórokozókat és hatékonyan táplálja a hajat és a fejbőrt.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

kkrisz

2014. január 15.

Teljesen elégedett vagyok vele. Több hónapja használom, meglehetősen speciálisan, mert én csak a fejbőrömre teszem, mivel az én hajamat ez szárította, viszont a fejbőrömre nagyon jó hatással van. Vagyis, biztos furán hangzik, de ezzel mosok hajat.. Évekig szenvedtem fejbőr viszketéstől, korpásodástól, bőrgyógyász is felírt sampont, ami hatott amíg azzal mostam hajat, de aztán újra visszatért. Mindig natúr termékeket keresek, anno is évekig használtam Alverde samponokat és balzsamot, de azok ellenére voltak ilyen panaszaim. Sok próbálkozás után találtam végre erre a balzsamra, már az első mosás után csökkentek, a második után elmúltak a tünetek. A mosás során jelentősen kevesebb hajam hullik ki. A hajam egyébként erősen hullámos és száraz, a fejbőröm normál-zsíros. Tehát a fejbőrre ezt, de a hajamra más hidratáló balzsamot használok. Próbaként pár hete újra megmostam egy alverde samponnal, erre ismét visszatért az idegesítő viszketés. Úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

demeve

2013. szeptember 21.

Nekem ez az új favorit. Abszolut megszüntette a töredezést, a szálkásodás mértéke is jelentősen csökkent. Láthatóan gyorsabban nő tőle a hajam(!), és a fejbőröm sem viszket tőle (a csokistól vagy a jojobástól iszonyat viszketett, hiába igyekeztem csak a hajamra kenni). A mesterfodrász sógornőm csak ámélkodik, hogy a kis semmi hajam milyen gyorsan megnőtt, meg hogy ő is használná, csak hát ő pl. az illat alapján dönt, mert alapból problémamentes haja van. Pedig az illata sztem nem vészes, de ez szubjektív. Szóval számomra ez az ideális balzsam, főleg, mivel én vmit rosszul csinálhatok, mivel mindig rákerül a fejbőrömre a balzsam, ez meg direkt jót is tesz ilyenkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

pofi89

2012. június 13.

A fodrászatban nagyon tetszett az illata, de aztán otthon használat kozben szornyen gyomorforgatónak találtam, mint a bolti húspult, arra emlékeztetett, eskuszom..... Végul gyorsan elhasználtam (nyitás elott nagy lélegzet!), de a hajam sem volt tole szép... .:S A márka tobbi termékét szeretem, de ez az egy nagyon nem jott be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.