Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: nusy02, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Samponok

Sötétbarna vagy fekete hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. Az ellenőrzött biogazdálkodásból való kakaó táplálja a hajat és a fejbőrt, hatóanyagai pedig védelmet nyújtanak a környezeti ártalmakkal szemben. Antioxidánsokban gazdag és serkenti az endorfin, azaz a "boldogság hormon" termelését.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

BekeRea

2015. április 22.

Gondoltam kipróbálom a kakaós terméküket. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet nem váltotta be. Egyáltalán nem hidratálja a hajamat, sőt hajmosás után száraz és gubancos lesz. Ezt a terméküket biztosan nem fogok újravenni! :/ :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

varaviri

2014. augusztus 2.

Az illata mennyei, viszont a hajam kiszáradt és összegubancolódott tőle, meg sem próbáltam kifésülni közvetlenül a mosás után. A természetesen sötétbarna hajam nem lett tőle sem fényesebb, sem barnább. Végül elajándékoztam, mert már untam használni. Ár/érték arányban nem ajánlanám, bár valószínűleg tényleg bio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Dorcsek

2014. február 11.

Semmi extrát nem tudok róla mondani. Szépen tisztít, megvan a frissen mosott érzés utána, az illata nem valami erős, mosás közben sem nagyon érzem. Nagyon csikorgóan tisztára mossa a hajat, muszáj utána balzsamoznom. Száradás után a hajam szépen csillog, fényes, jó tapintású. Azt tudja mint a többi FIN sampon. Se többet se kevesebbet. (a teafásnak erőteljesebb az illata ennyi.)

UPDATE: Muszáj lenne az összes csillagot elvennem, de olyat nem lehet, szóval marad 1. Olyan szinten kikészült tőle a fejbőröm amennyire még soha semmilyen terméktől. Néhol sebesre vakartam, és szó szerint fáj az egész fejbőröm. Nagyon nagyot csalódtam, azonnal elmentem és vettem egy másik bio terméket. Remélem hamar helyreáll. Anno használtam teafásat és málnásat is a kakaós előtt, azok nem okoztak gondot, de ezt a terméket, sőt az egész FIN családot elfelejtem örökre, pedig nagyon nagyon szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Manzanita

2013. július 21.

Nagyon szimpatikus volt ez a sampon, és az első pár mosás után azt hittem, be is fog válni, de végül sajnos nagyon nagy csalódás lett. A hajam sosem töredezett eddig, de a végeket ez a sampon annyira kiszárította, hogy teljesen "villásvégű" lett. Kár, hogy egy sampon miatt kell levágatnom a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 21.

nayao

2013. május 17.

Amióta használom, a hajam alja egyre vörösebben csillog. Nem gubancolódik össze tőle a hajam, és hajmosás után nagyon kellemes tapintást kölcsönöz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

kate.black888

2013. március 31.

Nagyon jól tisztít, olyan igazi csikorgós tisztaságot kölcsönöz a hajnak. Elfogyott a balzsamom és nem vettem újat, először féltem, hogy a száraz, csikorgós dolog miatt, nem lesz jó balzsam nélkül, de nagyot tévedtem. Göndör, amúgy is kicsit száraz, gubancos hajam van, megszárítottam, és puhább volt, mint amikor balzsamot is használtam, azóta nem használok balzsamot, nekem így is nagyon jó.
Azt az egyet sajnálom, hogy az illata nem marad a hajban :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Azt az egyet sajnálom, hogy az illata nem marad a hajban :(

eyeye

2013. január 21.

Semmi extra színt vagy csillogást nem vettem észre a hajamon. Az első pár mosásnál kifejezetten zavart, hogy olyan, nem tudom máshogy kifejezni csikorgóan tisztára mosta a hajam. Hajbalzsamot mindig kell utána használnom. És hosszú távon azt nem mondom, ugyan, hogy zsírosítja de valahogy elég lapos tőle a hajam. Már nem sok van a flakonban de biztos, hogy nem ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

kozmano

2012. december 17.

Nagyon jó kis sampon, egyszerűen imádom. Nekem nem kell agyonbalzsamozni a hajam utána, de én az a típus vagyok aki nem szereti ha sikamlós a haja hajmosás után,szeretem ha egy kicsit "szárazabb" így fele annyira sem zsírosodik. Tehát nekem ez a tulajdonsága egyáltalán nem zavar, sőt egyenesen előny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

javgke

2012. december 4.

Javaslat a használathoz: egy picit öntsünk a tenyerünkbe, és kevés vízzel a kezünkben habosítsuk picit, csak ezután dörzsöljük bele a hajunkba. Ezzel a módszerrel lassabban fog fogyni, és az annyira hiányolt habzás is meglesz.

Az összes samponjuk közül ez vált be a legjobban a vékonyszálú és könnyen lelapuló hajamra, pedig semmi ilyesmit nem ígér. Nagyon jól tisztít, isteni az illata, de igényli valóban a bőséges balzsamozást, különben lehetetlen tépés nélkül kifésülni a hajam. Ez utóbbi és az ára miatt 4*, de könnyen meglehet, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Alice83

2012. december 2.

Az FIN samponjai egyszerűen jók..kevésbé habzanak mint mesterséges társak, de ez mindegyik natúr sampon esetében igaz..elmondható h szépen tisztít, nem irritál..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.