Farm Stay

Ár:   $1   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   $1
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A természetes, hipoallergén zöld tea kivonatot tartalmazó fátyolmaszk frissítő nedvességgel tölti fel a fáradt, száraz és vízhiányos bőrt.

Bettiiyy

2019. szeptember 13.

A Jolse rendelésem mellé kaptam ajándékba.
Erős anyagú fátyolmaszk, jól illeszkedik a fejre, de a szájra, de a szemeknél kicsit kényelmetlen volt, de nem volt annyira vészes. Vettem már ezerszer bénább elrendezésű fátyolmaszkot. Jól át volt itatva esszenciával, maradt egy picike az alján is.
Egy órán keresztül volt a fejemen, addigra szívta be a nagyját az arcom. Valamiért most a homlok, orca résznél nem tudta beszívni szárazra a bőröm, egy kis nedvesség maradt a maszkon - de már nem volt több kedvem tovább várni -, viszont a többi területen szárazra szívta a maszkot a bőröm.
Szép feltöltődött bőrt kaptam, nagyon szép, üde a pofim még reggel is.
A Jolse honlapján azt írják, hogy reggel 6-9-ig, és éjszaka 21-02-ig érdemes használni a legjobb hatás érdekében. Amikor feltettem, ezt még nem olvastam el, de a nyolc óra és a kilenc óra között használtam, talán beleférek. ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

A Jolse rendelésem mellé kaptam ajándékba.
Szép feltöltődött bőrt kaptam, nagyon szép, üde a pofim még reggel is.