Farmasi

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nensi, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   tanácsadók

Fejjegyek: virágos tónusok

Szívjegyek: szegfű, nőszirom, ibolya, fehér virágok

Alapjegyek: fűszeres tónusok, szantálfa, borostyán, pézsma, fehér pézsma

emcsisz

2020. április 18.

Ha szeretitek a Burrbery The Body illatát,es egy olcsóbb változatát keresitek,ezt nyugodt szível ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.