Farmasi

Ár:   555 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Hidratáló tengeri alga és aloe vera kivonatának köszönhetően táplálja a kiszáradt és igénybe vett hajat és fejbőrt, gyengéden kényeztetve azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Soraya

2021. január 5.

Jól és láthatóan elég kíméletesen tisztító sampon, zselés állaggal és finom, egész erős habzással. Az illata kellemes és nem túl erős. Szeretem a Farmasi samponokat, de a többihez képest ezt inkább átlagosnak, tisztító samponnak mondanám, a tápláló hatás az argánolajosnál, olívaolajosnál, ginzengesnél és zsályásnál is jobb volt. Ettől függetlenül ez a sampon teljesen rendben van, szerettem használni, és a hajam is dús hatású volt tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

tundying

2017. február 27.

Az illata nagyon finom, állaga, habzása teljesen rendben van. Hatása átlagos, kicsit többet vártam volna, viszonylag gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Persze mindennapos használatra nagyon jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Violet 1

2016. november 17.

Elcsábultam. Többet vártam. Zselés átlátszó sampon, jól habzik. Az illata kicsit férfias, de nem vészesen és nem átható, viszont másnap is érezni és akkor már kicsit mintha jobb lenne. Hidratál, meg is örültem először, nagyon szép lett a hajam tőle, de 2 napot bírt ki, bezsírosodott. Még egy nap tartást vártam volna. Másnak lehet beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.