Farmasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Coffee123, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   tanácsadók

Faragós fa szemceruza különböző árnyalatokban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TallodiZsofi

2019. augusztus 3.

Nekem ebből a fekete van, nem szeretem. Nagyon zsíros, nekem szemhéjpúderrel együtt használva is pandaszemeket csinál egy félórán belül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

evelinbardos

2019. május 2.

Alapvetően nem vagyok oda a Farmasi termékekért, bár kétségtelen, van ami működik. Így van ez ezzel a ceruzával is. A sötétbarna árnyalatot választottam, ami szuper, nagyon tartós, a keménysége is pont jó, szépen hegyezhető Farmasi hegyezővel. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.