Farmasi

Ár:   200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: biolumi, Módosítva: 2014. február 18.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag hidratálás szőlőkivonattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kovacskata31

2017. május 12.

Maradok a Labellonál. Ez még a lidl-is ajakápolónál is rosszabb. Lehet nekem nagyobb a minőségi elvárásom, de nálam a kukában végezte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Nikoletta8

2017. február 13.

Nagyon szerettem. Szép színt adott az ajkamnak. És meglepően jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Nagyon szerettem. Szép színt adott az ajkamnak. És meglepően jól hidratált.

didus

2015. március 10.

Szerintem elég jól ápol, gyorsan rendbe hozta a már hetek óta kiszáradt számat, de nálam ez mindig így van ha egy új ajakápolót próbálok ki. Szerencsés vagyok ugyanis egy bio és reformélelmiszer nagykereskedésben dolgozom, ahol mindig hozzájutok az ilyen kis különlegességekhez :) Ezen kívül már elhasználtam egy mézes-tejeset, az is nagyon jó volt, plusz annak menyei az illata is. De biztosan végig "kóstolom" az összes variációt. Jah, azt majdnem elfelejtettem, hogy ezzel vigyázni kell, ad kis világos lilás színt. Mikor kibontottam majdnem dobtam egy hátast, annyira intenzíven lila a kis rudacska, de felkenve nagyon szép, csak nem lehet őrülten kenegetni a sarkakba, vagy a szélekre. Ötöst adnék, csak azért négyes, mert a mézesnek szerintem jobb az illata, de ez is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.