Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vivcsusz, Módosítva: 2014. február 18.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes hidratálás tejjel és mézzel. A hidratáltságon kívül gyönyörű fényt ad az ajkaknak.

MNNiko

2018. február 15.

Tényleg jól hidratál és nincsen utána a szokásos ragacsos érzés. Kellemes mézes illata van. Enyhe fényt ad, így akár egy nude sminkhez is passzol.
Valóban ápol és nem tűnik el egy korty víztől. Nem addictiv, mert nem kell állandóan újra és újra felkenni, mint pl. a Labellokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Nikoletta8

2017. február 13.

Na ez aztán ápol. Nagyon megkedveltem. Az igaz, hogy ennyire gyorsan még egy ajakápolóm se fogyott. Az illata néha kissé már émelyítő. Az állaga nagyon krémes, ezért figyelni kell nagy melegben rá. De ettől függetlenül jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Colorful

2015. december 23.

A csomagolása alapján azt gondoltam nem fog sokat segíteni,azonban kellemesen csalódtam. Az illata kellemes mézes, nekem ez számomra kicsit erős, de nem zavaró. Könnyen kenhető és szép fényt ad az ajaknak. És természetesen nagyon jól hidratál, számomra nagyon megérte megvásárolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

hime0033

2015. május 24.

Ez az ajakápoló ékes bizonyítéka annak, hogy a csomagolás nem minden, hanem az az igazi lényeg, ami benne van. Nekem fantasztikusan hidratál, kellemes használni, nem hagy ilyen nehéz zsíros réteget a számon és mégis finom puha lesz utána, valamint az illata is mesés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

vivcsusz

2014. február 7.

Szeretem ezt az ajakápolót.
A csomagolása egyszerű,már-már gagyi hatást kelt. Viszont ami a belsejében van,egy csoda. Sima,áttetsző 'zsír' ; amely könnyen kenhető,kellemes érzetet ad,kellemes mézes illattal rendelkezik és valóban szép fényt ad az ajkaknak... Plusz hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

Szeretem ezt az ajakápolót.