FarmaVita

Ár:   3040 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hajvarazs, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

• Extra erős tartást és állaga miatt hihetetlen gyors száradást és frizurakészítést tesz lehetővé
  • Növeli a haj volumenét, hajtőemelőként is ajánlott az alkalmazása

Futureline

2019. június 12.

Nekem az extra eros hajlakkja van meg aminek szinten hasonlo a flakonja. Borzaszto, savanyu joghurtszeru illata van. Es a hajszalakon vizpermetszeru reteget hagy, ami apro cseppekkent raszarad es nem tunik el. Mintha termalvizzel befujnam a hajam es az megkotne rajta. Hasonlo mint a reggeli harmat a fuszalakon.
http://www.vasarhely24.com/nap-kepe/nap-kepe-reggeli-termeszet 1x hasznaltam es SOHA TOBBE!!!! Emellett ragacsos tartast ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.