FarmaVita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló pakolás erősen igénybevett és száraz hajra. Hatóanyagai: trehalose, növényi glükoproteinek, panthenol

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Akane

2013. november 18.

Jó, tápláló balzsam, a nagyon száraz hajat is remekül rendbe hozza, kb. 10 perc hatóidő alatt. Nagyon sűrű termék, kevés is elég belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

annapanni

2013. március 23.

Egy ideje áttértem a szilikonmentes dolgokra, de ezt azóta is visszasírom. Fodrászkellékesnél ajánlották, nem hallottam róla soha előtte. Nagyon jónak bizonyult, isteni illata van, sokáig elég a nagy bödön, sima és könnyen kifésülhető lesz a haj. 1000ml 2700Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.