Farmec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mici, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lauran

2013. április 12.

Végülis, mivel nem igazán vagyok ráncos, nem tudom megitélni. Februárban egy húzósabb időszak után megjelentek némi szem alatti ráncok és kerestem egy nem túl drága cuccot. Rá esett a választásom. Azt igérte, egy hónap alatt látványos lesz a javulás. Nos, a ráncaim tényleg kisimultak, de közben pihentem is sokat, úgyhogy nem tudom objektíven megitélni. Az állaga viszont nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.