Farmec

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• felfrissíti és védi a körömlakk színét
  • géllakk hatású

ALettah

2016. július 15.

Szuper termék! Nagyon szép fényt és csillogást ad a lakknak, és sokkal tartósabb is lesz. Picit tényleg hoz gél hatást is, tökéletesen sima lesz a körömfelszín tőle. Ár-érték arány is nagyon jó.

Visszatérek, mert nem rajongtam eleget: ez a cucc egy csoda! Használhatóvá tette több olyan lakkomat, amivel azelőtt nem volt kedvem lakkozni, mert azonnal pattogzani kezdett! Pl. Bourjois: 1 second. Most meg 4 nap kímélet nélkül, mindennap mosogatás stb, és olyan a festés, mint új korában :) Vegyétek, használjátok, nehogy bevonják a piacról ezt a varázsszert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Ziza

2015. április 23.

Nagyon bevált. Általában 2 napot tart nekem normál körömlakkal és fedőlakkal egy manikűr, mivel ennyi idő alatt valahol sikerül leverni, megkarcolni. Ezzel a fedőlakkal viszont 4-5 napig is kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Bibi

2015. március 7.

Tokeletes fedolakk! Csillogo, ultratartos manikurt lehet vele kesziteni. Olyan fenyes, mint egy gellakk s legalabb 5 napig birja a strapat, serulesek nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.