Farmona

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A spray állagú száraz sampon egy egyszerű és gyors módja annak, hogy felfrissítsük a hajat és a fejbőrt két hajmosás között. A hozzáadott kukoricakeményítő felszívja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket, így a haj friss és illatos marad. Ezen kívül aloe és zsurló kivonatot is tartalmaz, amelyek láthatóan erősítik a hajat, megakadályozzák a zsírosodást, valamint visszaadják a haj vitalitását és ragyogását. Használata után megemeli a hajtöveket és könnyen formázhatóvá válik.

Panni21

2018. augusztus 19.

Nyaraláson vettem külföldön, sajnos ezen kívül semmi más nem volt a boltban.
Ahhoz képest, milyen pici (60ml), elég drága (3€), és mindemellé még konkrétan nem is csinál semmit.
Befújtam vele a hajam nem spórolva, de semmi változást nem tapasztaltam, látványra és állapotra is ugyanolyan maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nyaraláson vettem külföldön, sajnos ezen kívül semmi más nem volt a boltban.