Farmona

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nnagy822, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdőben található fehér szarvasgomba a legértékesebb és legdrágább afrodiziákum, amelyet már ismertek az ókorban - Vénuszt, azaz a szerelem római istennőjét szimbolizálta. Élénkíti az elmét, növeli a fizikai vonzerőt, felébreszti a vágyakat. A gyengéd krémes gélbe mártott hámlasztó jojoba szemcsék és makadámia dió örlemény eltávolítják az elhalt felhámot, ideálisan kisimítják a testet. A gél tökéletesen tisztítja a bőrt, a hidratáló és tápláló összetevőknek köszönhetően friss, bársonyosan sima és puha lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Agnes09

2020. június 19.

Most szereztem akciósan. Kipróbåltam. Azt hiszem elteszem téli napokra. Nagyon finom édes karamellás illat
Sűrű összetėtelű, jól tadíroz, pont jó a radìroźashoz a szemcséje nekem. Szépen leviszi az elhalt, hamlott bőrt, szennyeződėseket. Ujra våsårlós. Kár h nem kaptam testpermetet hozzæ. Az 500 ml s tusfürdője is nagyon jó hozzà kiegészìtėsnek. Nagyon krémes, sűrű gazdasagos az is

Utólag kigészíteném a véleményemet. Így 2020- ra az ára 1300Ft ra emelkedett, és a mennyisége 200 ml re csökkent, és csak online beszerezhető, más internetes oldalon, sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

dkapas

2018. január 19.

Imádnivaló fahéjas-karácsony illata van, szuperul radíroz, hidratál. Kedvencemmé vált már az első használat után. A testvaja is hasonlóan jól teljesít. A fahéj illat szerelmeseinek must have darab. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

mrcdszhorv

2017. május 24.

Nagyon szuper kis cucc. Heti egyszer kétszer használom. Szuper az illata, amit utána sokáig érzek is a bőrömön. Biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.