Felce Azzurra Classico Liquid Soap  Paglieri

Felce Azzurra

Felce Azzurra Classico Liquid Soap Paglieri

Ár:   270 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Bőrbarát, hidratáló, klasszikus illatú, folyékony szappan.

szilvia.bano

2016. június 2.

Több év óta használjuk, régebben nem is volt vele gond, de most vissza kell pontoznom, mert az utóbbi időben nem tudom miért, de nagyon rossz szaga volt. Több flakonnak is, egymás után. Pedig 2018-as lejárattal vannak, mégis valahogy nem jó. Egyébként jók a Felce szappanok, jól habzanak, nem szárítanak, most a rózsaszínű van itthon, és annak kellemes az illata.

Update: már a rózsaszínnél is megjelent ugyanaz a szag, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Update: már a rózsaszínnél is megjelent ugyanaz a szag, sajnos.

csikosmatyas

2015. július 31.

Olcsó és jó, a hintőporral együtt egy ezres volt, szerintem megérte. Nagyon kiadós, fél pumpálásnyi bőven elég. A cég klasszikus kissé férfi fodrászat illatával készült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 31.