Felce Azzurra Elegante Sapone  Paglieri

Felce Azzurra Elegante Sapone Paglieri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 215 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 215 Ft

Kellemes illatú, börbarát pH értékű krémszappan.

Ár: 215 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

-Juti-

2015. június 12.

Egy vidéki boltban bukkantam rá, és rögtön meg is vásároltam. Egy darabig fehérnemű illatosítóként funkcionált, teljes sikerrel, majd bevetettem kézmosó szappannak. Szép ívelt, kézreálló a formája, kellemesen habzik, és az illata... :))). azt be sem kell mutatni, aki egyszer is illatolta, biztosan megjegyzi. Jól tisztít, nem szárít, az illata sokáig megmarad. A szappan pedig sokáig tart, pedig naponta többször is használjuk. Megy az öt csilag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.