Felce Azzurra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tpr, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

"Energizáló. Friss, intenzív, férfias illat. Az illat fő karaktere az intenzív zöld levelek a szantál és bergamont, kigészítülve a meleg ambrás jelleggel. Kettő az egyben, tusfürdő és sampon. Energiát, viatlitást ad a testnek."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tpr

2020. november 22.

Az első Felce tusfürdőm, nem is ismertem a márkát előtte. A boltban noname-nek néztem, de beleszagolva nagyon megtetszett, ezért megvettem. Jó döntés volt, nagyon kellemes férfi tusfürdő. Utána beszereztem több Felce terméket is. A Classic/Original "erejét" nem übereli a többi termékük, az tényleg classic, de a férfi tusfürdőik nagyon jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.