Femme Fatale

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csodaszép körömlakkok különböző finissel.

Gabria

2019. október 7.

Két lakkom van tőlük, az egyik a Jewel Fever, a másik pedig az Inner Dreaming fantázianevet kapta. Mindkettő thermo lakk, azaz hő hatására más tud lenni a színük. Szerintem gyönyörű lakkok, de nem csak ezek, hanem a Femme Fatale tud valamit. Annyira kreatívak, olyan sokszínűek, mindig képesek megújulni, jobbá lenni egy kicsit. Ahogy jönnek ki az új kollekciók, más lakkmárkáknál ritkán érzem azt, hogy na ez nyerő, az FF-nél viszont ezt mindig érzi az ember, mindig valami olyat tudnak alkotni, ami az embert egyszerűen el tudja varázsolni. Ezért, legalább egy-egy alkalomkor érdemes meglepni magunkat szerintem, ha más nem valami jelesebb alkalom gyanánt. Szeretem a márkát nagyon. A Jewel két rétegben tökéletesen fed, az Innernek meg megbocsájtom, hogy nem, mert nagyon világos színről van szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Lina14

2017. szeptember 22.

nekem a welcome to mars árnyalat van meg, ami egy narancs-réz-sárga-zöld krómos lakk holo szemcsékkel. nagyon különleges, 2 rétegben teljesen tökéletesen fed, ecset közepes vastagságú, fényes, a holo részecskék árnyékban is szépen villognak. szerelmes vagyok bele, sajnos az ára persze magam, mivel indie márka, ezért sokat mérlegeltem ennek a megvételnél is. ha van másik, amibe beleesek, megveszem, de sajnos nem lesz egy egész kollekcióm belőle (bárcsak!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Amadea

2017. szeptember 8.

A Femme Fatale az az indie lakkmárka, ami nálam totális szerelem. A lakkok soha nem unalmasak, olyan szín-és finis kombinációkkal állnak elő, amelyek a hihetetlen szépségdömpingtől beállt csömörben is felizzítják a lakkmániásokban a vágyat. Tudjátok, amikor észrevétlenül a szemetek elé kerül valami és rögtön elönti az ember agyát a vörös vészvillogó hangja, hogy ez KELL, és kész. A tematikák is egyediek, nem holmi 2017 Fall meg ilyenek, volt már film által ihletett (pl. Neon Demon), mitologikus (Birth of Venus) és mesés (The Little Mermaid), de még az opál drágakő ihlette (Opalescent) kolleció is.
Bőségesen találhatunk náluk szolidabb thermo (hő hatására világosodó/sötétedő)és shimmer, valamint glitterekkel-holóval agyonzsúfolt csodákat - nekem az utóbbiak a kedvenceim. Őket kicsit nehéz őket lemosni, de megérik a fáradságot, olyanok, mintha ékszerruhába öltöztetnék a körmöket. Ráadásul tényleg úgy néznek ki, mint a képeken. Igen, ezek a lakkok tényleg olyan gyönyörűek, alig akartam elhinni.
Az összes eddig általam kipróbált lakk szépen terül, könnyű eloszlatni a körmökön. Mivel alap-és fedőlakkot használok, nem tudom, pucér körmökön hogyan viselkednek. Ha holós-glittereset választunk, érdemes egy-két réteg fedőlakkot kenni rá, mert önmagában nem sima a felülete, ellenben a szín teltebb lesz (hát még az effektek...).
Magyarországon a nailland.hu-n lehet őket kapni, néha akcióban is szerepelnek. Lexánál (glitterfingersss.blogspot.hu) nagyon sok FF lakkról találunk képet.
Nekem eddig a The Mermaid's Tale (igazi sellőzöld csoda), az An Immortal Soul (sárgás arany holós-glitteres lakk), a Labyrinth Gate (lilás-barnás), a Welcome to Mars (vigyázat, ez leginkább metálos rózsaszín) és a Lace Masquerade (arany-fáradt rózsaszín) thermo van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.