Fendi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2013 tavaszán új taggal bővül a nőies Fan di Fendi parfümvonal. A Fan di Fendi Eau Fraiche egy frissítő csobbanás a nyári hőségben, egy fehér virágokból álló csokor fás és fűszeres jegyekkel mixelve, ami mindeközben lágy és simogató marad. Az eredmény egy friss virágos-zöld bomba!

Fej jegyek: bergamot, Kalábria-i citrom, karamon

Szív jegyek. fehér virágok, zöld tea

Alapjegyek: fás és bőrös jegyek

Ár: 1800/2500 Ft, üvegében:megegyezés szerint , Eladó: ciccmicc
Állapot: -, Helyszín: Esztergom, fizetés: Banki átutalás után posta/Foxpost

GNóri

2018. augusztus 10.

Az idei nyár legnagyobb meglepetése számomra. A kedvező ára miatt bevállaltam a vakvásárlást, és teljesen megérte. A neve és az üvege alapján nem árul zsákbamacskát, ez egy friss, zöld illat. Olyan, mintha a Versace Versense, a Chanel Chance Eau Fraiche, és a Galliano Parlez-Moi D'Amour Eau Fraiche igényes keveréke lenne. Az eleje harsány, karcos, zöld teás-citrusos, de benne van a Chanelhez és a Gallianohoz hasonló különleges, zöld-gyümölcsös enyhe édesség. Rajtam nagyon finom, és meglepően tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kata lizator

2014. július 14.

2014 március 10.
Eszméletlen finom illat. Favorit.
Nagyon tartós rajtam, még este is megérzem a reggeli fújást. Annyiban hasonlít az Esteé L. Green tea-re, hogy zöld teás, friss, azonban emellett a fehér virágok kapnak nagy szerepet, amitől nagyon tartós, és nagyon finom illatot kapunk. Nem tudok betelni vele. Ez a parfüm én vagyok! (Pedig általában az édes illatokat kedvelem...) Nagyon tiszta ez az illat, és végig nagyon kellemes marad rajtam végig, egész nap.

2014. július 14. UD
Ugyanaz a véleményem: tart a szerelem.
Ahogyan elnézem a többiek véleményét, csodálkozom... De talán azzal magyarázható, hogy a bőröm nem az az átlagos (kicsit "savanykás", vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak). Kevés parfüm jön ki rajtam szépen.
De ő igen! Nagyon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

2014 március 10.
Eszméletlen finom illat. Favorit.

2014. július 14. UD
Ugyanaz a véleményem: tart a szerelem.
De ő igen! Nagyon is!

nyarigabi

2014. április 27.

Kellemes, zöld teás, de nekem nem elég citrusos nyárra. Leszáradása kicsit szappanos. Nem egy tartós illat, nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

kékvelúrcipő

2014. március 10.

Isteni illat lenne, ha 15 percnél tovább tartana :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Isteni illat lenne, ha 15 percnél tovább tartana :(

GlamourAndStyle

2013. április 6.

Kellemes, egyszerű tusfürdős jellegű frissesség, sajnos nagyon gyenge tartóssággal. Elmondhatatlanul vágyom már a verőfényes napsütésre és a melegre, tényleg már azt is alig várom, hogy egy szál bikiniben úgy érezzem magam, mintha síkabátban lennék, valószínűleg ezért is vonzanak mostanában ennyire a harsogóan üde, pezsgő frissességet ígérő parfümök és reklámkampányok. Minden adott volt, hogy a Fan di Fendi eau Fraiche változata is elhozza számomra a hőn áhított jó időt: gyönyörű és letisztult világoszöld üveg (a reklámban) körülötte csobbanó víz és egy vásárlásomnak köszönhetően az egyik parfümériában ráadásul jól megpakoltak a mintájából. Az illat maga valóban nagyon friss, tiszta, a virágok és a zöld tea egységben vannak és nem billen el túlságosan savanyú citromos irányba, az viszont egészen biztos, hogy ennek nem kora tavasszal jön el az ideje, főleg, hogy ebben a lehangoló, esős, borongós időben ki sem tud bontakozni rendesen, rekordidő alatt illan el rólam. Bevallom töredelmesen, hogy tetszik az illat, kellemes, de semmi átütő nem történt és még semmi olyat nem fedeztem fel benne, ami miatt nem úgy érezném, hogy ha lenne elhasználnám ha éppen hozzá van kedvem és ennyi. Valószínűleg a hozzá való kedv is akkor jönne meg, ha minimum 30 fokig érne a hőmérő higanyszála, tipikus kánikulára való illat lenge ruhákhoz, szalmakalaphoz, nyitott szandálokhoz. Remélem hogy a jó idővel valamivel több izgalmat is fel tudok majd benne fedezni, de abban már most teljesen biztos vagyok, hogy azért nem ezzel varázsolnám el a környezetemet és jönnének utánam az ismerőseim úgy, mint a mesékben a rajzfilmfigurák, amikor az orruknál fogva megemelkednek és szinte elrepülnek valahova, hogy megtudakolják mit viselek éppen. Egyelőre 3 csillag, kellemes és frissítő, de láttam már sokkal jobbat is ugyanebben a kategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

isetev

2013. április 6.

Számomra túl friss,teás,fanyar és bőrön tesztelve nem tartós.Sajna nagyon nehezen találok könnyű,vizes,de tartós parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.