Fendi

Ár:   12 590 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: DFI, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Ár:   12 590 Ft

2014-es női parfüm, Delphine Lebeau és Benoist Lapouza alkotása.

Fejjegyek: mandarin, elemi gyanta

Szívjegyek: rózsa, bőr

Alapjegyek: vanília, pézsma, tonkabab

DFI

2016. november 10.

Iszonyú minőségi darab, mind megjelenésében mind maga az illat. Nem cukika-sütike-édike hanem: masszív, füstös-bőrös, nehéz parfüm, amely nem illeszkedik a fősodorba szerencsére.
Most pont ilyen luxusparfümre van szükségem, köszönöm Gerbaudnak ezúton is.

UD: pár fújás reggel és még este is érzem magamon, szóval tartósság kiváló.
UD2: ha ez van rajtam mindig megdicsérik. Olyan jó kis régimódi illat... szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 10.

Most pont ilyen luxusparfümre van szükségem, köszönöm Gerbaudnak ezúton is.

UD: pár fújás reggel és még este is érzem magamon, szóval tartósság kiváló.