Fendi

Ár:   6600 Ft és 8700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   6600 Ft és 8700 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Illatcsalád: orentális-virágos

Fejjegyek: sziciliai mandarin, kalabriai bergamot, aszalt szilva,

Szívjegyek: narancs virág, rózsa, magnólia, sétányrózsa,

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, vörös cédrus.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. február 11.

A 2013-as edt-ről írok, azaz pontosan arról, ami a képen is szerepel. A fragrantica-sok 3,8-ra értékelték, az újabb kiadás, az elixir - sötétlilás - szerintük ennél jobban sikerült.
Egy ártatlan kis komfortillat, nem hiszem, hogy képes lenne bárkit is zavarni. A tartóssága rajtam közepes alatti, hatósugara pedig, ha fél óránként fufujkáznám, akkor talán lenne, egyébként bőrközelinek mondanám.
Mivel alapvetően ennél karakteresebb illatokat szeretek, nem találtam meg benne azt, ami újravásárlásra ösztönözne, így tőlem egy felfelé kerekített négyest kaphat. Ha valaki szeretné kipróbálni, meg tudnék válni tőle, úgy érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 11.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2017. augusztus 6.

Most edt-ről,vagy edp-ről van itt szó? Mert úgy olvastam,az EDT jé,egy új kiadás, mássabb osszetevőkkel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

nyarigabi

2016. június 2.

Szép rózsaillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Szép rózsaillat.

mplaura89

2016. március 15.

Nem kedvelem a tubarózsás illatokat, de ő megfogott. Citrusos, fanyar, frissítő tavaszi szellő. A háttérben pedig cukrozott rózsa illata bújik meg. Nagyon játékos, dinamikus illat, kifejezetten nagyon jókedvű, pörgős nőkön tudom elképzelni. Elég tartós, 5-6 órát bír. Az ára is nagyon jó, ahhoz képest, hogy egy Fendi termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

senskin

2015. április 28.

Eléggé karakteres, határozott illat. Szinte zenél a neve....Sok benne a mandarin, kissé fanyar, de komoly illat. Nem kislányoknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

diesel22

2014. június 10.

Egy totál jellegtelen illat lett, de az üvege gyönyörű, kár volt egy ilyen egyszerű illatra pazarolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Begoca

2014. április 10.

Megvettem, mert első szaglásra tetszett, és valami tavaszias-nyárias illatot akartam (egyébként gyönyörű az üvege). Már sajnálom, hogy így tettem. Sajnos azt kell,hogy mondjam róla:semmilyen. Nincsenek mélységei, sőt számomra van benne valami zavaró frissesség. Rózsaillat némi frissel.....Valószínűleg el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Teo

2014. január 25.

Ajándékba kaptam csomagban egy tusfürdővel és testápolóval.Itt edt-t ír,nekem edp-ben van meg,nagyon tartós.Eleinte kicsit erősnek tartottam,barátkoztam vele,de nagyon nagyon megszerettem! Nagyon finom illata van,rajtam fogalmam sincs mi dominál,de imádom! Az üvege is csodás!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Svetlana

2014. január 24.

Gyönyörű üveg, erős, tartós illat. Sajnos az én bőrömön a rózsaillat dominál, ami engem a szüleim 30 éve a szocialista Bulgáriából hozott rózsaolajakra emlékeztet, ami tömény és lemoshatatlan elegy volt. Ez a fajta rózsaillat nem bejövős nekem, ha rózsát akarok, akkor inkább Roses Greedy, vagy Montalek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 24.

lauran

2013. december 2.

Az üveg valóban 5 csillagos, és az illat is tetszetős, kifinomult, elegáns. Sajnos, ez nem az én világom (a rózsa gyümölccsel nem jön be nekem annyira), de egy próbát megér. A többi Fendi-hez képest tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.