Fendi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml / 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 3.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml / 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: cseresznye, lantana, tubarózsa, vanília, fás jegyek

KERESEM: Fendi L'acquarossa Elixir EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: nidus
Állapot: mindegy, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kvin

2019. január 21.

Timi mintha belőlem szólt volna.
Eddig még nem véleményeztem, de most itt az ideje, az egyik km-s cserepartnerem hozta szóba a Guerlain LPRN-t említve, mint hasonlóságot. Nos, az én bőrkémiámmal nem hasonlít egymásra a kettő, de még csak közelítőleg sem. Igaz, hogy mindkettő meggyes, de a LPRN inkább édes (ugye a vanília mellett többek között ott van még a mandula és a tonka) mai trendet követő, a Fendi pedig egy komolyabb, érett illat.
Pontosan olyan, mint amit a megjelenése is sugall - igényes, letisztult, olasz eleganciával átszőtt felnőtt-parfüm.
A tubarózsa lényeges különbség a kettő között, ettől elegánsabb, nőiesebb és pont olyan változékony, mint a színes lantana (sétányrózsa) A meggy az elején robban, de alapvetően nem olyannak jellemezném, sőt a nyelvcsiklandozóan édes gyümölcs helyett is inkább kesernyés-fanyar meggyes (mint a csoki, csak alkoholos aroma nélkül) fehérvirágos-fás leszáradással. Összességében egy nagyvilági, tipikusan olaszos elegancia a maga visszafogottan buja szenvedélyességével.
És igen, rajtam is jobbak az olaszok, mint a franciák ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Timi mintha belőlem szólt volna.
És igen, rajtam is jobbak az olaszok, mint a franciák ;)

DFI

2017. október 19.

Tanácstalan vagyok a pontozást illetően. Ha nem ez lenne a harmadik Fendim (Extreme, Leather essence és ez), akkor ötöst adnék. A három illat erősen hasonlít egymásra, mindhárom - rajtam legalább is - főleg füstös, kevésbé vaníliás. Ez pedig mint az előzőek plusz egy kis gyümölcs: gondolom a cseresznye vagy mi, de alig érezhetően.És igen: ez egy érett (komoly) illat, nem tiniknek való, de gondolom ők menekülnének a "nyanyaszagtól".
Most négyest adok Fendiéknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

Most négyest adok Fendiéknek.

Timi8

2017. január 10.

Jöttem felpontozni a kis dràgát mert hàt ugyebàr ìzlések és pofonok, de ő egy nagyon szépséges illat-költemény, szàmomra fantasztikusan finom és természetesen az a minimum, h.5 csill-ra értékelem!
Időről időre mindìg rà kell jönnöm, hogy olasz illatok valahogy közelebb àllnak hozzàm, jobban harmonizàlnak a bőrömmel mint a francia parfümök. Ennél az illatnàl az a helyzet, h.pici mintàm volt màr belőle (tavaly vagy inkàbb tavalyelőtt), akkor kissé soknak éreztem, tovàbb is adtam... Azòta nehezen tudtam felidézni, de tudtam, h.a mostani önmagamnak épp erre van szüksége! Nagyon eltalàltam, mert rajtam olyan ez az illat mintha a J.del Pozo in Black-et összeöntenénk egy màsik kedvencemmel a Dolce & Gabbana pour femme Intense-zel. A cseresznye csak a fejjegyben sejlik fel közvetlenül a kifùjàs utàn (mondjuk részemről igazàn maradhatna tovàbb is), majd àtveszi a helyét a tubaròzsa a fàs jegyekkel és a vanìliàval. A lantana viràgròl sok fogalmam nincsen, ìgy ezt nem is érzem ki (nem tudom, pontosan, milyen illatot kellene éreznem), mert inkàbb egy aszalt (pirosbogyòs?) gyümis, telt illat köszön vissza a bőrömről. Buja, édes, kissé érett illat, nagyvilàgi illat. Olyan igazi olaszos! Alig vàrom, hogy legyen vmilyen alkalom és beszerezhessem nagy kiszerelésben, még mielőtt teljesen kiàrusìtjàk a Fendi-ket a webshop-okbòl is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Doridori

2017. január 2.

Háááááát, nem is tudom..... A Fragrantica vélemények meg az összetevői alapján (főleg a cseresznye v. meggy) miatt vakon megrendeltem, annyira sok reményt fűztem hozzá, gondoltam milyen klassz illat lesz majd nekem most télire. Egyáltalán nem rossz illat, csak én egyáltalán nem érzem benne a cseresznyét (meggyet), és így sajnos inkább egy "sima" édes, vaníliás vonalat képvisel számomra. Illetve, ha az az illat maradna, amit kifújáskor rögtön érzek, akkor sokkal jobban tetszene. Ettől függetlenül nem rossz illat. Kiváncsi lennék, másnak mi a véleménye róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.