Fenjal

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lili13, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Victory33

2020. január 14.

A terméknek sokkal jobb az izzadásgátló hatása, mint a többi aluminiumos golyós deonak, egyébként télen stifteset használok. Nyáron úgy használtam, hogy kb. fele-fele arányban összekevertem a kedvenc alumentes golyós deommal, együtt szuperek voltak. Azért is tettem így, mert önmagában a Fenjal illatát nem tudom elviselni magamon, de ez nem a termék hibája. Az én bőrömhöz egyszerűen nem passzol ez az illat, de örülök, hogy lecsavarható a teteje és összekeverhetem mással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

incifinc

2018. október 28.

Régóta ezt használom, megbízható, finom, áttetsző, légies illat, mely nem zavarja az épp aktuális parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

fleur83

2017. augusztus 19.

Isteni illata van és szeretem, hogy nem kell levakarni nap végén tusoláskor mint más stiftet. Egész hatásos is egy egész napra és ugyan használtam már jobbat amit nem kellett újrakenni de inkább ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

marlu

2016. december 29.

Kellemes, púderes illata van, viszont a hatása 1-2 óránál nem tart tovább. Rajtam kifejezetten büdös lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

anitaanett

2016. december 11.

Remekül meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását, az izzadásgátló hatásával is meg vagyok elégedve. Kellemes, szolid illata van. Felkenés után érdemes várni pár percet, amíg teljesen megszárad. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Lilium

2016. november 3.

Nem irritálja a bőrömet, eléggé visszafogott az illata, viszont nagyon könnyen kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

bforbeauty

2016. január 19.

Kellemes, nem tolakodó illat, hétköznapokra jó választás, mint izzadásgátló. Sportolás előtt szerintem azért újra kell kenni, de megéri az árát, sokáig kitart a mennyisége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Ez az eddig legjobb dezodorom, pedig szinte az összes nálunk kapható márkát kipróbáltam, de ez lekörözi mindet. Letisztult nőies illat, kellemes érzet a bőrön és tényleg hatékony. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

cinoci

2015. július 1.

Szuper lenne, ha nem fájdulna meg minden alkalommal a fejem amikor használom. Nem bírom elviselni magamon az illatát, íÍgy anyukámnak adtam, ő már azóta elhasználta és újra is vette, annyira szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

senskin

2015. június 30.

Nem rossz, de már régen lecseréltem. Illata jó, de kenődik, nekem emiatt nem vált be hosszútávon. Izzadásgátlót nem, de szaggátlós deot használok már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.