Fenjal

Ár:   €14   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   €14
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamott, fekete ribizli, ananász, mandarin

Szívjegyek: alma, jácint, gyöngyvirág

Alapjegyek: narancsvirág, pacsuli, vanília, maltol

Vaslady

2018. július 23.

Úgy ragaszkodik hozzám,mint a zsák a foltjához,szóval extra tartós.
Pár órája próbáltam ki,és csak az az egyetlen oka,hogy még nem dörzsöltem le a csuklómról szappanos vizzel,hogy tesztelni akartam.
Erőszakos,ananász illat,fekete ribizlivel megspékelve,ami alkot egy elviselhetetlen szúrosságot.
Kicsit citrusos,de ez nem is mérvadó,inkább az alap,ami vaniliásra szelidül,de megmarad a kellemetlen szúrósság.
A virágok rajtam nem dominálnak,vagy csak mindent elnyom ez az elegy és már nem is érzem őket.
Nagyon de nagyon kellemetlen illat,valamikor gyerekkoromban idősebb néniken éreztem ilyet.
Jóindulattal 1 csillag,mert kevesebbet adni nem lehet :(....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Úgy ragaszkodik hozzám,mint a zsák a foltjához,szóval extra tartós.
Jóindulattal 1 csillag,mert kevesebbet adni nem lehet :(....