Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   $34
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Közepesen dús, ultrafinom szintetikus szálakból álló alapozóecset.

Madi

2019. szeptember 11.

Hát gyerekek, nem viccelek, ez az ecset a selyemnél is selymesebb. Nem tudom, hogy más alapozókkal hogy fog szuperálni, de a Fentyt szépen eldolgozza, nem marad csíkos, ami egészen fantasztikus. A szálak arcbőrnél is ugyanolyan selymesnek érződnek, egyáltalán nem szúr vagy irritál használat közben. Általában alapozóecsetet utálok a legjobban mosni, de ennél meg az is egyszerűbb, nem tudom, miért, talán a szálakra nem tapad annyira az alapozó. Mosás után gyorsan szárad, nem deformálódik, nem hullanak a szálak. Ha ez hosszú távon is így marad, kijelenthetem, hogy az egyik legjobb alapozóecset, amire szert tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.