Fenty Beauty

Ár:   $59   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 0,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eperlekvar, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   $59
Kiszerelés:   16 x 0,9 g
Lelőhely:   online külföldről

A 16 paneles paletta csillogó és matt árnyalatokat is tartalmaz. A színek gazdagon pigmentáltak, textúrájuk pedig bársonyos.

10 000Ft - Fenty Beauty Moroccan Spice Palette
Ár: 10 000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szucsdetti98

2019. február 12.

Update: ma kipróbáltam, 12 órán át viseltem, és ugyan olyan volt, mintha most csináltam volna a sminkem! Nem gondoltam volna, hogy ennyit bír! 😍 Tipp: ha primerrel fújjátok be az ecsetet, sokkal pigmentaltabb és erősebb színeket fogtok kapni. 😍
Akciósan, 35 €-ért sikerült beszerezni a velencei sephoraban, és hat egy csodaszép palettáról van szó! 😍 csináltam néhány swatchot, alig értem a szinekhez, de olyan pigmantalt, hogy csoda! Meg nem használtam sminkhez ugyan, de a swatchok alapján a pigmentaltsag és tartossag is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Eperlekvar

2018. december 28.

Egyik baratnomtol kaptam karacsonyra. Elso high-end palettam. Egyaltalan nem potyog le, konnyu felvinni es ami a legjobb: rettentoen pigmentalt. Szinte alig raktam bele az ecsetet es megis eros szep szineket hozott, amikor felkentem. A matt szinek is meggyoztek, de a Casablanca es a Desert Baked arnyalatok valami eszmeletlenul szepek, nem beszelve az ikonikus Evil Genie-rol. Egyedul a Mo’Rockin Ice nem az igazi szamomra, az lehetne erosebb. Tobb helyen lattam/ olvastam hogy benedvesitett ecsettel szebben fognak. Ez valoban igy van. Plusz a Fenty oldalan is latni, hogy primerrel es primer nelkul is mas mas arnyalat erheto el ugyanazzal a szinnel. Azt az egy szint leszamitva nekem abszolut nyero. Jar az 5csillag neki, profi termek. Az ara picit borsos az itthoni viszonylathoz kepest, de szerintem aki kiprobalja egyszer, utana nem banja meg, hogy kiadott ra ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.