Ferrari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális

Fejjegy: oud

Szívjegy: elemi, olibanum, rózsa, kömény, sáfrány

Alapjegy: labdanum, bőr

üvegében Ferrari Essence Oud
Ár: 6000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: eredetileg 100 ml a képen látható mennyiség a vonalig, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó

karakumsivatag

2018. június 6.

A metál fényezéssel ellátott lovacskás illatok közül határozottan ez a kedvencem. Egyáltalán nem találom szintetikusnak és meglepetésemre ugyanazt az illatélményt tudja biztosítani, mint az oud-os arab parfümök. Elvileg van benne rózsa, de én nem találom túlzottan édesnek, inkább csak száraz és fás (nekem elviselhetetlenül édes pl. a Joop! Homme). Tartóssága kiemelkedő. Nyáron sem fojtó, uniszexbe hajló illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.