Ferrari

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. április 26.

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: aromás-zöld

Fejjegyek: rózsabors, fügelevél, mandarin

Szívjegyek: muskotályzsálya, nőszirom

Alapjegyek: pacsuli, pézsma

Ár: 5 ml 800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással postán maradóra vagy postaládába elsőbbségivel
Ferrari Noble Fig EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kisko

2020. szeptember 16.

Érdekes, hogy nőként gyakran hordok unisex illatokat, viszont pont ez a darab, amire a legtöbben azt írják, hogy nem kifejezetten férfias, rajtam nagyon is az lesz. Nem a nagypapa borotvahabja, vagy a nagy fás esetleg édes, szívtipró stílus, hanem egy ápolt, nem feltűnősködő, magabiztos, stílusos, de nem piperkőc férfin tudom elképzelni. Mivel nekem teljesen ez a benyomásom, nem fogom használni, viszont elismerem a szépségét, az ára jóval alatta marad a minőségének, akár ajándékba is el tudom képzelni, mert nem egy agresszív, megosztó darab. Sajnos nekem a fügelevél nem jött elő belőle, lehet itt bukott el a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

ssyakaky

2019. szeptember 25.

ő volt a nyári parfümöm az idén, bár szerintem nem kifejezetten nyári, inkább négy évszakos illat. szerelem volt első szippantásra, annyira nem birtam kiverni a fejemből és az orromból, hogy még aznap visszamentem az üzletbe érte. rajtam kicsit borsosan nyit, de hamar lecsendesedik, egy elég lineáris, fügés-tejes, zöld és egy cseppet édeskés illat kerekedik ki belőle. teljesen uniszex, szerintem nem megy el egyik irányba sem. rajtam tartós, bár egy egész napot nem bír ki, de ezért az árért nem sajnálom újrafújni. az üvege igényes, nehéz, szép bőr borítású fém kupakkal. neki köszönhetően elkezdtem rákattanni a fügés parfümökre, de ha elfogy az ötven milisem szerintem biztos beszerzek egy nagyobbat, mert nem hiányozhat a polcomról, pláne hogy alig győzöm bezsebelni a dícséreteket, amikor őt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

emb1p3

2019. április 22.

Szeretem a fügés dolgokat, és azt hiszem "újgenerációs niche sznob" is vagyok, úgyhogy nagyon érdekelt ez az illat, már majdnem vettem is fújóst, de aztán szembejött egy drogériában. És nem is rossz, ár-érték arányban pláne kiemelkedő, vizes füge, se túl zöld, se túl édes, se igazán a levele, se igazán a gyümölcse, és számomra pláne nem hozza sem a Jardin en Méditerranée kicsit gyomos, kaparós, harsogó zöld felütését, se a Ninfeo Mio kókusztejjé lassuló vibrálását, és egynek jó alapon már nem veszek parfümöt, túl nagy a kínálat és túl rövid az élet. Szóval én passzolom, de nagyon nem bánnám, ha megcsapná az orrom jártamban-keltemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Myrtle

2019. március 29.

Meglepően jó illat, messze veri a drogériás választékot. Azon kevés unisex illatok egyike, ami nem válik elviselhetetlenül férfiassá rajtam. Ár-érték aránya jó, érdemes webshopokban lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

kvin

2019. március 25.

Eddig még nem véleményeztem, de miért is nem?
Mert annyira egyértelmű, annyira önazonos, hogy erről valahogy nem ír az ember, csak fújkálja magára nap, mint nap, és viseli és azonosul vele... a nagy kedvencekről valahogy sosem írtam, mert annyira evidens :) de most igyekszem pótolni, és kezdem a sort ezzel.
Ugye az AG Ninfeo Mio-ról már ódákat zengtem, ezt tartom is mindörökké, viszont mivel már nem lehet kapni, ezért kerestem egy megfelelő alternatívát. Jelentem: megtaláltam.
Tény, hogy közel sem olyan összetett és gyomorösszerántó élmény mint a kisasszony, de abszolút hozza a formát, a nem édes, hanem fanyaran, citrusosan fügés imádatot. Érdekesség, hogy míg a Ninfeo Mio-tól olvadok, - ha valakinek mutatom magamon, szintén - de egyébként nem igazán veszik észre rajtam, őt viszont igen, sőt ha ezt viselem, valaki mindig megjegyzi, hogy mi ez a finom illat, van, hogy naponta ketten is... hát ilyen ez :) Csodálatosan fügés, fanyarkás - unisexnek mondanám, de mivel rajtam édesednek, puhulnak az illatok, pont így jó - sokáig tartós, kellemes szilázzsal.
Egyik nagy kedvenc mindennapi fújkálós signature-om, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Eddig még nem véleményeztem, de miért is nem?
Egyik nagy kedvenc mindennapi fújkálós signature-om, örülök, hogy rátaláltam.

googles

2019. március 14.

Ha valaki nem tudja, hogy szereti-e a fuge illatjegyet, ez segit eldonteni.
En mar tudtam.
De ez az illat elviselhetetlen szamomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Ha valaki nem tudja, hogy szereti-e a fuge illatjegyet, ez segit eldonteni.
En mar tudtam.
De ez az illat elviselhetetlen szamomra.

nyarigabi

2019. március 13.

Rettentően tetszik, először 10 millit vettem belőle, de most az enyém lett egy hatalmas üveg. Amit mutogatni nem fogok, elég férfias a külleme, meg ez a Ferrari márka...na mindegy, az illatot kell csak hordani, ami rajtam nagyon nőies, citrusos füge illat. Meleg időre vettem, de most hordani fogom pár napig ebben a tavaszi időben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

juvena

2018. december 5.

Tejes- fügés, külföldi oldalakon a füge miatt az UN JARDIN EN MEDITERRANEE EDT- vel hozzák paritásba, de semmi köze a két illatnak egymáshoz. Nem tartós, bőrön nem, ruhán inkább megmarad, de ár-érték arányban ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

mikkamakka75

2018. július 4.

Ropogòs zöld fügelevèl zsàlyàval fűszerezve, írisszel puhítva. A borstòl vègig szikràzò, "èlő" marad az illat. Pasin is el tudom kèpzelni (bàr èn jobban szeretem a markànsabb fèrfias illatokat), de magamon sem èrzem tùl maszkulinnak. Ùgy unisex, hogy egyik irànyba se megy el tùlzottan.. Üdítő èrzès magamra fùjni.. mint egy nyàri zàpor a kànikulàban.. vagy ilyesmi.
Ha valami menő név alatt futna ès ötszörös àron adnàk, szerintem az ùjgeneràciòs niche sznobok most itt tapsolnànak felàllva.. Így meg csak èn tapsolok itt magamnak 😅 ès veregetem Boszim vàllàt, hogy belőle kínàlt meg ès nem a levendulàsbòl 😝😀
5 csillag, főleg ha àr/èrtèket is tekintetbe vesszük..

Csak egy szò mèg.. sokan ismerik a Philosykost, így ezzel vetnèm össze... Na ez nem annyira zöld, mint amaz, de mivel abban a füge nagyon be tud èdesedni (főleg rajtam), így ez a N. Fig nekem/rajtam mègis frissebbnek tűnik. Plusz ami abban "tejes", ebben inkàbb vizes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

5 csillag, főleg ha àr/èrtèket is tekintetbe vesszük..