Best of Beauty 2019

Figs & Rouge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. december 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Ínyenc organikus balzsam shea vajjal, kakaóvajjal és vaníliával. Táplálja a kirepedezett bőrt, illetve a száraz ajkakat.

Cory

2016. szeptember 24.

kellemes, visszafogott, természetes illatú ajakápoló, nálam itthoni használatra van (a tégelyeseket alapvetően nem tartom higiénikusnak útközben alkalmazni), szóval normál szobahőmérsékleten teszteltem csak, így pedig nem tudok negatívumot mondani. Csak azért nem 5 csillag, mert semmi kiemelkedővel nem fogott meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

pityepotya

2012. augusztus 30.

egy héttel ezelőtt rendeltem meg, és mára meg is érkezett /pedig 5-10 munkanap az átlagos kiszállítási idő, de 4 munkanap alatt ideért/, a feeunique.com-ról, ahonnan ráadásul ingyenesen kiszállították.
1400 Ft körül volt átszámítva, de elég sok van benne /17 ml/, szóval szerintem megéri az árát.
az összetevői mind természetesek, az illata nagyon finom vaníliás /tényleg az igazi vaníliára emlékeztet, pontosabban engem arra a vaníliás cukorra, amiben igazi vanília darabok vannak/, jól kenhető az állaga, a csomagolása pedig gyönyörű. először nehezen tudtam kinyitni, de másodikra már könnyű volt.
a szám eléggé száraz volt, rákentem, és rögtön puha lett tőle, mától ez a legnagyobb kedvencem :)
egyébként ez ajak-, kéz-, arc-, és test balzsam is, de azért ahhoz elég kicsi, hogy mindenhova használjam, így csak azzal a kicsivel kenem be a kezem, vagy az arcom, ami az ujjamon marad, miután bekentem vele a szám.

update: és még egy negatívum: a dobozának a teteje a táskámban mindig rányomódik, így ugyanolyan nehezen tudom kinyitni, mint legelső alkalommal, kb. öt percig kell feszegetni, nagyon rossz :S

és még egy negatívum: -1 pont az állaga miatt, így nyáron, nekem úgy összeállt, olyan, mint a becukrosodott méz :( a hatásán persze nem változtat, de nem gondoltam, hogy ennyire olvad, és rossz állagú lesz nyáron.

és az utolsó: ilyen melegben már csak otthoni használata lehetséges (magammal akkor vihetném, ha egy hűtőtáskát is vinnék magammal), mert hűtőbe kell tenni. a táskámban úgy megolvadt, hogy az egyik fele a kupakjába folyt, a másik meg az aljában össze-vissza. aztán kitettem a napra, hogy olvadjon le mind a tetejéről, és betettem a hűtőbe, hogy maradjon is úgy, így tudtam kordában tartani. tudom, hogy a shea -és kakaóvaj miatt van ez, de ennek ellenére ilyenkor tényleg használhatatlan, nem jó érzés egy híg, folyós, meleg olvadékot a számra kenni. télen öt csillag, nyáron kettő.

és az utolsó: a darabos állag megmaradt, emellett meg is avasodott, a szaga elviselhetetlen, mehet a kukába. ilyet nem veszek többet, az is biztos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

gerbaud

2012. augusztus 18.

Annyira tündéri a csomagolása, hogy engem is meggyőztek a szükségességéről. Egyik angol webáruházban épp akció volt, ajándékba is kaptam egyet, úgyhogy az ára nem volt életveszélyes, de szerintem így sem érte meg sajnos. Amit itthon ki szoktam keverni ugyanezekből az alapanyagokból, valahogy sokkal hatásosabb. Ez nagyon hamar eltűnik a számról és nem érzem a hidratáló hatását. Az enyémből szerintem a vanília kivonatot egy az egyben kifelejtették, mert csak shea vaj illatot érzek, pedig semmi gond a szaglásommal. Pozitívum, hogy természetes, de ezekből az alapanyagokból szerintem többet is ki lehetett volna hozni főleg ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

BabyDoll

2011. december 27.

Én, mint megrögzött ajakápoló mániás, rengeteg fajtát próbáltam, sőt még házilag is készítettem. Tulajdonképpen nincs sok elvárásom egy szájápolóval kapcsolatosan: hidratáljon, óvja meg a számat a hideg széltől, és kirepedezéstől, legyen kellemes illata, és legyenek hatékony, bőrbarát összetevői. Mégis úgy tűnik, sok cég ezeket képtelen kivitelezni, de most úgy érzem, hosszas keresgélés után, végre megtaláltam az igazi(ka)t (köszönöm Figs & Rouge). Nagyon kellemes, és enyhe vanília illata van, de itt nem hókiflire, vagy vaníliás cukorra kell gondolni, hanem IGAZI vaníliára. Az összetevői is jók, az állaga krémes, nagyon puhává teszi az ajkakat, a kis tégelyt pedig meg kell zabálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 27.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter