Filippo Sorcinelli

Ár:   €210   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   €210

Fejjegyek: tömjén, cédrus, gyöngyvirág

Szívjegyek: szegfűszeg, őszibarack

Alapjegyek: tömjéngyanta, vetiver, tonkabab, balzsamfenyő, labdánum, pacsuli, vanília

Szofijaa

2021. március 3.

Teátrális az üvege tényleg...és én ezért is imádom. Imádnám a polcomon, sőt valószínű kitenném a nappaliba is, aztán a macska leverné és el is értünk oda, hogy ennek az illatnak sajnos semmi helye az életemben. Rajtam picit Youth Dew szerű (a mostani szelíd verzió), gyöngyvirággal, minimális barackkal, szegfűszeggel és frissen kifújt cigifüsttel, no meg gyantákkal. Tanulmányrajz vintage parfümökről. Nem bonyolult illat szerintem se, én jóval drámaibb kompozíciót vártam, mégis érezni szeretném folyamatosan.
Engem az ilyen színpadias, már-már modoroskodó, picit erőltetett sötét pózzal (mind illat, mind design) kilóra meg lehet venni, ha jól van tálalva.

Negatívum: rajtam hamar bőrközelivé válik pár órán belül, barátom szerint enyhe, finom szappanillattá vált.
(Próbálom magamat lebeszélni róla, mert én is picit parasztvakításnak érzem, az ódázás ellenére.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

LocseiZsuzsanna

2020. december 25.

Egy nagyon tömjénes, kissé komoly illat. Azt elhiszem, hogy Maria Callas ihlette, de semmi olyat nem találok benne ami ebben a csúnya, szürke hideg időben felvidítana. Pici virág felbukkan, de a többi összetevő az én bőrömön nem jön elő, elejétől végéig a túlnyomott tömjént érzem, nem lettem nagy rajongója ennek a parfümnek. Azt sem értem miért kerül ennyibe. A körítés nagy, de az illat annál kevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 25.