Fine Perfumery

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   ebay   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   ebay

koxy001

2015. január 26.

Londonból került hozzám ez a parfüm és bár elég olcsó kategóriás nagyon elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát, minden reggel indulás előtt befújom magam vele de nem túl spórolósan, mert elég nagy kiszerelésű és bár másfél éves még több mint fele megvan. Ha módotokban áll megvásárolni ne hagyjátok ki! Édesanyám a Story Of Lily-t használja, ami szintén finom illat de szerintem érettebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.