Fing'rs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csajszi26, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

pinupnicky

2019. január 13.

Amit vettem azon kis kör alakú díszek, szívek és csepp alakú formák, átlátszó "strasszok" vannak. A fóliáról nehezen, de szemöldökcsipesszel könnyebben lejön az adott dísz, csak vigyázni kell nehogy megsértsük a felületét. Én úgy tettem fel hogy egy réteg színt felkentem, megvártam míg megszárad, rá a második réteg szín amibe felkenés után bele applikáltam a díszt/díszeket mielőtt megszárad. A bal kezemre még viszonylag könnyen fel tudtam tenni (jobbkezes vagyok), de a jobb kézre nagyon nehéz volt szépen és egyformán feltenni. Ha ez is megszáradt utána vastagon rákentem a fedőlakkot (Avon gél hatású fedőlakk). Nagyon sokáig bírja, nem pattog le, nem hagyom el, nem akad bele semmibe. És mivel körömlakklemosóval ezt is le lehet mosni, újra fel lehet használni. Gazdaságos. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

AkInImOd

2015. október 17.

Ajándékba kaptam egyet, amin kicsit virágra/pillangóra emlékeztető motívumok vannak, mind fekete, mind fehér színben. Szépen mutat a körmön, gyűrűsujjaimat szoktam vele díszíteni. A megszáradt lakkfelületre felviszem, finoman odanyomkodom, majd lezárom fedőlakkal. A pici gyöngyök pár nap (3. vagy 4. nap környékén) lepattoghatnak, ha nem elég vastag a fedőlakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.