Fit + Vital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2013. június 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépségvitaminok

Sörélesztő tabletta

Étrend-kiegészítő tagletta 250 g

A tabletta természetes forrásból biztosít B-vitaminokat (B1, B2), aminosavakat, nyomelemeket és ásványi anyagokat, amelyek a szervezet anyagcseréjéhez szükségesek.

Hozzájárul a haj, bőr és köröm egészségének megőrzéséhez és helyreállításához.

Összetevők: 100% sörélesztő

cioccolata

2013. augusztus 21.

Elégedett vagyok vele, szerintem kicsit talán valóban szebbé teszi a hajam és a körmöm. Az a kiadás, amit én birtoklok (szerintem ez az újabb) már hozzáadott cinket, B2 vitamint, niacint és biotint is tartalmaz, és 165 grammos a kiszerelés. Az ára verhetetlen.

Összetevők: sörélesztó, cellulóz, Maltodextrin, Nikotinamid, Cink-oxid, Riboflavin, Biotin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Hidratálók: Saccharomyces Cerevisiae Extract

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.