Fit + Vital

Ár:   895 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bogyóka, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépségvitaminok

Fit + Vital étrendkiegeszítő kapszula cinkkel és vitaminokkal az egészséges hajért.

Javasolt mennyiség naponta 1 kapszulát összerágás nélkül folyadékkal lenyelni.

Hatóanyagok 1 db kapszulában:

Cink 10,0 mg ; B1 vitamin 1,4 mg ; B2 vitamin 1,6 mg ; B6 vitamin 2,0 mg ; B12 vitamin 1,0 mikrogr amm ; Biotin 150 mikrogramm; Folsav 200 mikrogramm; Niacin 18,0 mg ; Pantoténsav 6,0 mg.

kisizé

2017. február 20.

árban verhetetlen, de a hatása nem túl átütő. 1 hónapig szedtem, de nem érzékeltem változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

snowyfairy

2015. április 12.

Nekem egyáltalán nem használt. A DM-es sokkal jobb. Amióta ezt használom kb 1,5 hónapja, azóta nem nő a körmöm és lemezesen válik szét. Eddig soha nem tört le a körmöm, most meg csak úgy. A bőröm egy leheletnyivel szebb lett. Kb 1600 Ft-ért vettem, de inkább veszem a DM-eset, mert az olcsóbb és tényleg jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Bogyóka

2013. december 4.

Az értékei megegyeznek a DM Gesunde plus hajvitaminjával. Leszedtem 4 havi adagot (2 doboz). Hajam gyorsabban nő, körmeim erősebbek , a hajhullásom ( normál kategóriájú nem kóros) ugyanannyi hullik mint mielőtt szedtem volna. Most pihentetem, hajnövekedéshez hajszeszt használok. Maradok a szokásos C- vitamin és multivitamin pótlásnál téli időszak alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Biotin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.