Flax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magam77, Módosítva: 2013. január 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Olívás sampon festett hajra. Sampon festett hajra olíva, vörös szőlő és csalán kivonattal. A természetes antioxidánsok erőteljes kombinációja miatt, mint az olíva olaj és piros szőlő mag kivonat védi a hajat a hajfestések, környezeti ártalmak és a hajszárító roncsoló hatása ellen. Az UV szűrők csökkentik a festett haj kifakulását, egészséges hajat, erőt és ragyogást adnak a hajnak. A szabad gyökök ellen is hatnak.

Aaaudrey

2014. március 20.

Továbbra is kísárletezek a natúr samponokkal, ezt is kipróbáltam. Durván vörös színű a sampon és minden amikor hajat mosok vele. :) Nem igazán habzik, emiatt elég sok kell belőle, hamar elfog fogyni. A hajam egész szép lett tőle, de valahogy nem éreztem annyira tisztának, kissé elnehezítette. Nem igazán szerettem, kicsit már várom, hogy elfogyjon.

Update: mivel elősre nem igazán jött be, száműztem egy időre. Aztán elfogyott a samponom és gondoltam nem veszek másikat maig ezt el nem használom. továbbra is sok kell belőle, nagyon nehezen habzik és mosáskor továbbra is úgy érzem mintha maradna a hajamon egy réteg, nem az a csikorgósan tiszta, de ahogy megszárítom nagyon jó tartást ad hajamnak és kevésbé zsírosodik, egy nappal tovább bírja!! Hajvégápolót használok csak utána meg hajhabot.
Lehet ezt fogom újravásárolni:) 4 csillagot megérdemel.
Ja és nem drága más hasonló samponokhoz képest, 800-900 Ft körül vettem ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

Lehet ezt fogom újravásárolni:) 4 csillagot megérdemel.