Fleur De Lin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lucisunderground, az összetevőket feltöltötte: Mindigtanulok, Módosítva: 2021. november 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a testes, sűrűn folyó, finoman marcipánillatú olaj minden bőrtípus számára ideális. A száraz, érzékeny bőr is hálás érte, de bababőr ápolására is használhatod. Az arclemosó mandulaolaj a smink eltávolítására is kiválóan alkalmas, és tökéletesen eltávolítja a mindennapos szennyeződéseket.

sildicow

2020. július 1.

Magában (micellás víz helyett) zsíros bőrűként még nem mertem használni, ezért inkább a két lépéses arctisztítás első, olajos fázis lépéseként használom. Kevés is elég belőle, jól leszedi a sminket, viszont nem mindegy, hogy utána milyen lemosót használok. Hidratáló lemosóval (zöld Cerave) nem tudom maradéktalanul leszedni, csak kicsit komolyabb, gélesebb lemosóval (babafürdető). Csupán ezért az 1 csillag levonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

marbi

2020. február 19.

Nem rég vásároltam, de nagyon hamar megszerettem. Eddig arclemosó tejeket használtam csak, de úgy érzem, hogy a bőrömnek jobb ez az olaj. Sminket is tökéletesen eltávolítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil