Fleur de Santé

Ár:   £23.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2015. január 6.

Ár:   £23.90
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Kettő az egyben fekete szempillaspirál és kondicionáló primer, a hosszantartó, szép szempillákért. Tartós, csomómentes és nem kenődik. A primer rögzíti, és meghosszabbítja a szempillaspirál tartósságát.

hetesiedit

2019. július 11.

Nagyon jó szempillaspirál. Így a primerrel még tartósabb. Szép nagy pillákat csinál, könnyű felvinni. Kár, hogy az összetevőkről keveset tudunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Tanja88

2016. november 13.

Imádtam!!!
Ez volt az első szempillasirálom és azóta is nagyon szeretem. Sokáig csak ezt használtam és hihetetlenül jól bírta, szinte nem akart kifogyni. Nagyon szép természetes hatást adott, de mégis adott egy olyan pluszt amitől a szavam elállt. Nincs is de mégis alapon működött és nem szárította a pilláim. Nem potyogott és nem csomósodott. Szép fekete színe van és és a keféje is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Imádtam!!!

gendur.berni

2015. március 30.

Nem vagyok elzuhanva tőle, főleg ha az árát nézem. Még jó, hogy csak ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg. Valóban tartós, ez a primeres dolog még tetszik is, de ha egy kicsi is a szemembe kerül valahogy, akkor szörnyen csípi. Nem dúsít, sőt az én pilláim még ritkábbnak is látszanak tőle. Nem hosszabbít, vagy legalábbis nem észrevehetően. Nem is ível, kb. semmit se csinál csak feketére festi a szempillákat. Azért adok 3 csillagot rá, mert a termékelírásban írtakat tartja is, nem kenődik, nem csomósodnak be a pillák és tartós is. Végül is dús, hosszú, ívelt szempillákat nem ígértek, így ezekért nem is lehet panaszkodni. Az szemirritáció az egyetlen nem várt hatás, ami viszont elég kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.