Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Kilenc szín, és két fajta pirosító egyben, egy tökéletesen záródó "ékszeresdobozban".

KrisztiP

2014. augusztus 29.

Nagyon tetszik a csomagolása. Nagyon csajos. Általában az ilyen palettákban van szájfény,külön tetszett ,hogy ebben nincs (nem szeretem ha a kettő egyben van). Az egyik legszebb fekete színt ebben a palettában találtam meg.A világosabb színei is nagyon szépek,és tartósak. Ami kicsit negatívum,hogy a világos színek felvíve szinte ugyanolyannak tűnnek,ezért a -egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.